Gizlilik Beyanı

www.lepetitmico.com siz müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek adına alışveriş yaptığınıza zaman bazı kişisel bilgilerinizi (ad-soyad, yaş, e-posta vs) sizlerden talep etmektedir. Öncelikle belirtmek isteriz ki kişisel bilgilerinizin korunması ve gizliliğinizin sürdürülebilmesi www.lepetitmico.com ekibi olarak birinci önceliğimizdir. Bizimle paylaşmış olduğunuz bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerini size ulaştırmak amacıyla sadece bizim tarafımızdan kullanılmaktadır.

Sistemimize kaydolduktan sonra eğer herhangi bir noktada mail listemizden çıkmak isterseniz bize hello@lepetitmico.com e-mail adresinden ulaşarak konuyla ilgili bilgi verebilirsiniz.

lepetitmico.com, bu bilgileri, söz konusu üyenin haberi olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve satmamaktadır.

Kredi Kartı Güvenliği

SSL sertifikamız 128 bitlik özel şifreleme yöntemi kullanmaktadır.

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, www.lepetitmico.com ’dan alışveriş yapan siz değerli üyelerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde lepetitmico.com veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödeme ile ilgili tüm işlemler www.lepetitmico.com ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

Ödeme kısmına girildiği zaman banka ile üyemizin bilgisayarı arasında bir köprü oluşturulur ve bu kurulan köprü üzerinden geçen her bilgi sistemimizde bulunan SSL sertifikası ile şifrelenerek gönderilir.