Satın almış olduğunuz ürünü değiştirmek veya iade etmek istiyorsanız, sipariş tesliminden itibaren 14 gün içerisinde faturanızın aslı ile birlikte fatura adresimize iade edebilirsiniz. Gerekli kontrolleri sağlayabilmek adına sipariş numaranızla birlikte iade/değişim talebinizi hello@lepetitmico.com iletmenizi rica ederiz.

Satın aldığınız ürünlerin iade edilebilmesi veya değiştirilebilmesi için ürünün tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmemiş ve kullanılmamış olması, etiketlerinin, logolarının zarar görmemiş olması gerekmektedir. Ürünler ekibimiz tarafından kontrol edilerek bu şartlara uymayan iade ve değişimler kabul edilmeyecek ve size “Alıcı Ödemeli” olarak geri gönderilecektir.

Değişim ve iade işlemlerinde kargo bedeli müşteriye aittir. İade yapılırken kargo ücreti geri iade yapılmayacaktır. Ücretsiz kargo olarak satın alınmış ürünlerde iade yapılması durumunda kargo bedeli ürün fiyatından düşülerek kalan tutar iade yapılacaktır.

İade Ve Değişim için Adresimiz: Caddebostan Mah. Çam Fıstığı Sok no:10/c Caddebostan/Kadıköy – Mert Ceylan

İade kargonuz bize ulaştığında size e-posta ile bilgi verilecektir. İade ettiğiniz ürünlerin iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra kabul edilen iade taleplerine ait geri ödemeler Taksitli veya tek çekim ödeme seçeneğiyle aldığınız ürüne ait tutar kargo bedeli düşülerek 7-10 iş günü içerisinde kredi kartınıza iade edilir.
Özelleştirme yapılan ürünlerde kesinlikle iade kabul edilmemektedir.

Hasarlı Ürünler

Satın almış olduğunuz üründe bir kusur olduğunu düşünüyorsanız, lütfen ürünün elinize ulaştığı gün hello@lepetitmico.com üzerinden bizimle iletişime geçiniz.

Kullanım ve yıkama hatalarından kaynaklanan sorunlardan sorumluluk kabul etmemekteyiz. Lütfen kullanım talimatını dikkatlice inceleyiniz ve bu kurallar dahilinde ürününüzü yıkayınız.

Ürün/ürünlerin stoklarımızda olmaması halinde ise para iadesi işlemi gerçekleştirilecektir.