Siparişleriniz 5 iş günü içerisinde kargoya verilir.
Parti koleksiyonundaki ürünlerimizin kargo süresi 10 iş günüdür. Özelleştirilme yapılan ürünlerin kargolama süresi 10 iş günüdür. Havale/EFT yöntemi ile yapılan ödemelerde banka onayı alındıktan sonra gönderim yapılmaktadır.

Yurt içi siparişleriniz Yurtiçi Kargo ile gönderilir. Uluslararası siparişleriniz ise UPS veya DHL ile gönderilmektedir. Kargo ücreti Türkiye’nin her yerine 70 TL’dir. 2000 TL ve üzeri siparişlerde kargo ücreti alınmamaktadır. Yurtdışına ücretsiz kargo uygulamassı Avrupa ülkeleri için 5000TL Okyanus Aşırı ülkelerde ise 8000 TL üzeri alışverişlerde geçerlidir.

Siparişinizi verdikten sonra sizlere tarafımızdan gönderilen onay maili inceleyerek lütfen bütün bilgilerin doğru olduğundan emin olunuz. Eğer bilgilerinizde herhangi bir yanlışlık var ise hello@lepetitmico.com üzerinden bize bilgi verebilirsiniz.

Siparişiniz kargoya verildiğinde size  ikinci bir email gönderilerek kargo takip numaranız paylaşılacaktır.

Siparişinizi teslim alırken kargo paketinde ezilme, yırtılma, açılma, ıslanma vb. gibi bir sorun olup olmadığını lütfen kontrol edin. Sorun olması durumunda tutanak tutturarak, paketin bize iadesini sağlayabilirsiniz.